Vencovský Josef

 
Obrázek uživatele Vencovský Josef
Příjmení: 
Vencovský
Jméno: 
Josef
Telefon: 
+420 777 092 407
Propojený makléř: 

Josef Vencovský

Josef
Vencovský
Motto: 
Poskytuji své služby tak, aby mne klient rád doporučil svým přátelům a známým.
Webová stránka makléře: 
Realitní kancelář / Firma: 
RE/MAX G8 Reality
Preferované lokality: 
Úvodní slovo: 

Jmenuji se Josef Vencovský a společně se svým bratrem, Patrikem Vencovským, pracuji jako realitní makléř v Praze a okolí.

Prodej, koupě či pronájem nemovitosti je záležitost, která vyžaduje odborné znalosti a především vzájemnou důvěru prodávajícího a makléře. To vše se snažím naplnit na 100%. 

Mým cílem je prodat či pronajmout nemovitost rychle a bezpečně a klientům dopřát maximálního komfortu svých služeb. 

Je pro mě velmi důležité nemovitost prezentovat tím nejlepším způsobem. Využívám nejnovější trendy při prodeji/pronájmu nemovitosti: profesionální fotografie jsou již strandardem, virtuální prohlídky, nepříliš známá je služba Home staging - profesionální příprava nemovitosti na prezentaci, focení a prodej. V případě prodeje domu či pozemku využívám leteckých záběrů pomocí dronů.

Obstarávám veškerou komunikaci se zájemci, včetně prohlídek. Prověřuji bonitu klientů při pronájmu nemovitosti. Zajišťuji právní servis u prověřených advokátních kanceláří, rezervační i kupní smlouvy, úschovu kupní ceny, PENB - energetický štítek, zpracuji a podám návrh na vklad na katastru nemovitostí. 

A dobře prodanou, koupenou či pronajatou nemovitostí to nekončí. Tak jako každý máte svého lékaře, kadeřnici nebo daňového poradce, můžete mít i svého realitního makléře. Rád Vám budu k dispozici i v budoucnu. Můžete se na mě obrátit s dotazy, i s žádostí o radu. Jsem tu pro Vás.

 

Životopis: 

Obchodu s nemovitostmi se věnuji od roku 2009. Rád zůstávám rodinným makléřem, se kterým klienti mohou sdílet šťastné, ale i ty méně šťastné okamžiky v životě. Za 9 let praxe se stovkami úspěšně realizovaných prodejů nemovitostí jsem se stal osobním makléřem mnoha rodin.

Svým klientům zajišťuji kompletní servis při realizaci prodeje jejich nemovitostí, který stavím na osobním přístupu a vzájemné důvěře. Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Vaše spokojenost je pro mě největší odměnou.

Trh s realitami se stále mění, mění se i legislativa, tudíž procházím stále různými školeními a nezapomínám ani na sebevzdělávání.

 

Profi profil: 

Historie

Účet existuje již
8 měsíců 1 týden