Váňová Veronika

 
Obrázek uživatele Váňová Veronika
Příjmení: 
Váňová
Jméno: 
Veronika
Telefon: 
733 679 996
Propojený makléř: 

Veronika Váňová

Veronika
Váňová
Motto: 
Jsem Realitní Radilka, která vždy stojí na straně svých klientů.
Webová stránka makléře: 
Realitní kancelář / Firma: 
RE/MAX Alfa
Preferované lokality: 
Úvodní slovo: 

Poskytuji rozsáhlý realitní servis, nejen  odhady ceny nemovitostí (pro zjištění tržní hodnoty) pro majitele nemovitostí, dále organizuji prodej bytů a rodinných domů i pozemků (pro bydlení i komerčních). Specializuji se na komplikovanější případy (vypořádání spoluvlastnictví po dědictví, výkup nemovitostí z exekucí, řešení technických problémů se stavbou atd. Koordinuji svým klientům návaznost prodeje i nákupu další nemovitosti. Zprostředkovávám jednání s bankovními domy o úvěrech, dokážu vyřešit nemovitosti, na kterých váznou věcná břemena, případně i zástavní práva. Práce realitního makléře spočívá v řešení příběhů mých klientů. Mou zásadou je konat vždy maximum pro dosažení nejlepšího možného výsledku, tedy prodat a koupit dům, byt, nebo jinou nemovitost co nejvýhodněji a v nejkratším možném čase tak, aby spokojenost byla na obou stranách (u prodávajícího i kupujícího). 

Životopis: 

V realitním podnikání se pohybuji od roku 1996, živnostenský list mám od 3.1. 1993. Během dlouhé profesní praxe jsem nasbírala bohaté zkušenosti, o něž se ráda dělím s kolegy - makléři i se všemi, kteří řeší nějakou složitou situaci spojenou s nemovitostmi. Dlouhodobě spolupracuji se zkušeným advokátem, se stavebním inženýrem, s  několika architekty, s daňovými experty, se statikem a s bytovou designérkou, s reklamním fotografem a textařem, s odborníkem na remarketing na sociálních sítích atd. Já sama se zajímám o trendy v reklamě a v marketing, snažím se využívat pro propagaci mých nabídek moderních metod. Natáčím si videa a uveřejňuji na YouTube k propagaci i jako osvětu a pro kultivaci českého realitního trhu. Věnuji čas i peníze na další odborné vzdělávání v právních, ekonomických i reklamních tématech. Často s ostatními kolegy diskutuji o obchodních případech. Protože mne práce baví,  jsem již řadu  let hodnocena podle  pořadí výkonosti a obchodní efektivnosti na předních místech mezi ostatními makléři. Podle hodnocení spokojenosti od mých klientů a podle úspěšnosti prodeje mých zakázek patřím k makléřské špičce v tuzemsku. Setkávání s lidmi, důvěra, kterou do mne vkládají při řešení citlivých osobních příběhů mne zavazuje a motivuje k další práci. Díky mé rodině a díky setkávání s klienty zažívám ve svém životě pocity naplnění a spokojenosti. 

Profi profil: 
Základní informace: 
Na realitním trhu působím od roku 1996, nasbírala jsem mnoho zkušeností a neztratila nadšení. Působím pod vlastní značkou Realitní Radilka, zavolejte mi a zeptejte se na cokoli z realitního oboru. Jsem držitelkou certifikátu dle státní normy ISO 17024 CRM. Pro klienty je toto hmatatelným důkazem, že dostávají nejkvalitnější odborný servis na tuzemském realitním trhu. Pro makléře je certifikace závazkem pro další vzdělávání a odborný růst. Od roku 2012 provozuji na webu bezplatnou realitní poradnu, každý rok zodpovím na pět set dotazů a zpracuji víc než dvě stě cenových posudků.

Historie

Účet existuje již
8 měsíců 2 týdny