Rumanová

 
Obrázek uživatele Rumanová
Příjmení: 
Rumanová
Jméno: 
Dana
Telefon: 
+420 731 618 464
Propojený makléř: 

Dana Rumanová

Dana
Rumanová
Motto: 
Spokojenost mých klientů je pro mě bonusem za poctivě odvedenou práci.
Webová stránka makléře: 
Realitní kancelář / Firma: 
RE/MAX Harmony, Na Pankráci 808/20
Činnosti: 
Preferované lokality: 
Úvodní slovo: 

Realitami jsem se začala zabývat již v roce 1994. Po zkušenostech s obchodní činností v jiných oblastech jsem v realitách našla to, co jsem vždycky hledala. Pestrou práci s lidmi, proniknutí do oblasti práva a stavebnictví, architektury, cestování.

Všechno, co mě vždy zajímalo. Především ale pocit, že tahle práce má smysl. Neljepší odměnou po uzavřeném obchodu je spokojenost mých klientů, a to jak prodávajících, kterým se otevře cesta k získání nového bydlení nebo vyřešení finančních problémů, tak kupujících, kteří si splní svůj sen.

K prodeji vaší nemovitosti přistupuji individuálně a diskrétně a díky více než dvacetiletým zkušenostem v realitním oboru a díky velmi dobrým znalostem realitního trhu v Praze i mimo Prahu se budu snažit vám poskytnout ty nejkvalitnější realitní služby.

Životopis: 
Realitní činnost jsem začala v roce 1994 v malé realitní kanceláři. Bez mobilu, bez internetu, s Annoncí a Zlatými stránkami. V té době to byla opravdu průkopnická činnost a realizovala jsem prodeje a pronájmy všech typů nemovitosti. Naštěstí jsem pracovala v kanceláři která ctila právo a obchodní etiku a zkušenosti, které jsem tehdy získala, jsou k nezaplacení. Realitní trh se vyvíjel a od r. 2004 jsem pracovala na živnostenský list a začala jsem přemýšlet o změně. Rozhodně jsem chtěla dál pracovat v realitách, ale hledala jsem společnost která by mi poskytla možnost kvalitního vzdělávání a dalšího
profesního růstu. V r. 2011 jsem uzavřela smlouvu s realitní kanceláří RE/MAX Harmony a octla jsem se v kolektivu skvělých odborníků. Nyní mohu svým
klientům poskytnout komplexní servis -  prověřené advokátní kanceláře, kvalitního hypotéčního makléře, zajištění průkazu energetické náročnosti
budovy, stavební odborníky a architekty, daňové poradce, profesionální nafocení nemovitostí, zajištění home stagingu, až po zajištění vyklízení
nemovitostí, stěhování, malířů a stavebních firem.
Díky spolupráci v síti RE/MAX, která působí v 95 zemích světa, si také mohu dovolit pracovat nejen po celé naší republice, ale i v zahraničí.  A že tato spolupráce opravdu funguje už jsem se několikrát přesvědčila při úspěšně uzavřených obchodech, dokonce i ve vzdáleném Hondurasu.
V současné době jsem zahájila spolupráci s kolegy na ostrově Bali a mohu nabídnout zajímavé investiční příležitosti v tomto Indonéském ráji.

  

 

Profi profil: 
Základní informace: 
Hlavní náplní mojí činnosti je prodej domů, bytů, pozemků i rekreačních objektů a pronájem bytů a nemovitostí v Praze a okolí. Zaměřuji se nejvíce na Prahu a Střední Čechy. Vzhledem k sídlu kanceláře konkrétně Praha 4 Pankrác, Michle, Nusle, Krč, Kamýk, Modřany, ale nemovitosti úspěšně prodávám a pronajímám i v jiných částech Prahy a pokud si to moji klienti přejí, postarám se o jejich nemovitost i mimo Středočeský kraj. Ráda vám poskytnu konzultace v oblasti nemovitostí, zařídím hypotéku, PENB, zpracuji odhad tržní ceny, nebo posudek za účelem dědického řízení.

Historie

Účet existuje již
7 měsíců 2 týdny