Pro uživatele

 

„Nechci platit provizi nějakému makléři za to, že stáhne smlouvu z internetu a jen vyplní osobní údaje kupujícího a prodávajícího. To zvládnu sám!“

Myslíte si to také? Pokud ano, vždy mějte na paměti, že ne každý prodej nemovitosti jde hladce a ne vždy má protistrana jen ty nejlepší úmysly. Prodej a nákup nemovitosti je složitou disciplínou sešněrovanou velkým množstvím zákonů, vyhlášek a povinností a kdo se v tomto prostředí nepohybuje denně, může snadno přijít o velké peníze. Kde ale najdu dobrého makléře, který mně opravdu pomůže a poradí?

Odpovědí je Championreality.cz - Průvodce světem, ve kterém se potkávají klienti realitního trhu s těmi nejlepšími makléři online.

Náš unikátní portál pomáhá všem zájemcům o prodej / pronájem nemovitosti vybrat si jednoduše svého realitního šampiona z nabídky stovek nezávislých makléřů. Díky systému online hodnocení a recenzí od zákazníků, kteří využili služeb před Vámi, máte ihned přehled o zkušenostech, profesionalitě, odbornosti a slušnosti zvoleného realitního makléře a kvalitě jeho nabídky.

Kromě jednoduchého výběru makléře máte na našem portále možnost seznámit se s tématy týkajících se veškerých činností, realizovaných při transakcích s nemovitostmi, dále pak zapojit se do odborných diskusí na různá témata z realitního prostředí, listovat v hodnocení jiných zákazníků, online komunikovat s makléři nebo číst tematické články a prohlížet videa.

Vztah podléhá Smluvním podmínkám pro přispívatele / uživatele.

Neváhejte proto a vstupte do světa Championreality.cz