O nás

 

Realitní svět je jako velkoměsto - nabízí spoustu krás a skvělých služeb, ale najde se v něm i velké množství nepravostí a lidí se špatnými úmysly. Pro zákazníka je velmi jednoduché se v tomto velkoměstě ztratit, pokud nenajde dobrého průvodce, který mu poradí se vším potřebným.

Championreality.cz je průvodce světem, ve kterém se potkávají klienti realitního trhu s těmi nejlepšími makléři online.

Náš unikátní portál pomáhá všem realitním makléřům, kteří vykonávají svojí práci poctivě a podle pravidel, aby se o jejich službách dozvědělo co nejvíce potenciálních klientů. Všem zájemcům o prodej nemovitosti naopak nabízí srovnání kvality poskytovaných služeb jednotlivými makléři, jejichž hodnocení provádí přímo zákazníci. To ale není vše. Kromě toho vytváříme neustále se rozšiřující databázi odborných informací a článků o realitách a umožňujeme oslovit kteréhokoliv makléře v databázi s dotazem, problémem nebo potřebou.

Najděte si svého „šampiona“ a sdílejte s námi své zkušenosti i Vy!

Vítejte u Championreality.cz

CO JSOU CHAMPIONREALITY.CZ 

Jsme online průvodcem světem, ve kterém se potkávají klienti realitního trhu s těmi nejlepšími makléři.

JAK TO DĚLÁME?

Výběr nejlepších makléřů

Nabízíme srovnání kvality poskytovaných služeb jednotlivými makléři, jejichž hodnocení provádí přímo zákazníci. Pomocí kontaktního formuláře nebo prostřednictvím diskuzního fóra  se můžete spojit s více než deseti tisíci realitních makléřů ze všech regionů České republiky.

Rozšiřující se databáze informací

Na portálu najdete informace ke všem činnostem i nemovitostem, se kterými se v realitním světě můžete setkat. Vytváříme o nich neustále se rozšiřující databázi odborných článků a umožňujeme oslovit kteréhokoliv makléře v databázi s dotazem, problémem nebo potřebou.

Reálné příběhy

Uživatelé vkládají na náš portál své reference a zkušenosti s makléři, kteří jim pomohli s konkrétními případy přímo v reálném světě. Makléři na druhé straně na svých profilech prezentují přehled svých zajímavých zakázek, které již dokončili.

Neoddiskutovatelnou přidanou hodnotou je tedy možnost nabyté zkušenosti dále sdílet, upozornit na případná rizika, snížit obavy z prodeje a pomoci při rozhodování ostatním.

Sdílení zkušeností a pomoc od těch, kteří si celým procesem již prošli

O otázkách týkajících se vašeho majetku není vždy jednoduché hovořit, kolikrát ani s nejbližšími. Na šampionech můžete své obavy a pochybnosti prostřednictvím uživatelského profilu sdílet s ostatními. Ti zkušenější Vás mohou vyslechnout, poradit, doporučit či podpořit svojí unikátní zkušeností.

Otázky a odpovědi od zkušených odborníků

Championi jsou zdroj jedinečných informací o realitní problematice. Odborné články, edukativní videa, kvalifikované odpovědi na otázky uživatelů, popis realitních přůpadů. To vše u nás najdete na jednom místě. 

Jak celá myšlenka i samotný portál vznikal se dozvíte v článku "O portálu Championreality.cz"