Josef Vencovský

Josef
Vencovský
Motto: 
Poskytuji své služby tak, aby mne klient rád doporučil svým přátelům a známým.
Webová stránka makléře: 
Realitní kancelář / Firma: 
RE/MAX G8 Reality
Preferované lokality: 
Úvodní slovo: 

Jmenuji se Josef Vencovský a společně se svým bratrem, Patrikem Vencovským, pracuji jako realitní makléř v Praze a okolí.

Prodej, koupě či pronájem nemovitosti je záležitost, která vyžaduje odborné znalosti a především vzájemnou důvěru prodávajícího a makléře. To vše se snažím naplnit na 100%. 

Mým cílem je prodat či pronajmout nemovitost rychle a bezpečně a klientům dopřát maximálního komfortu svých služeb. 

Je pro mě velmi důležité nemovitost prezentovat tím nejlepším způsobem. Využívám nejnovější trendy při prodeji/pronájmu nemovitosti: profesionální fotografie jsou již strandardem, virtuální prohlídky, nepříliš známá je služba Home staging - profesionální příprava nemovitosti na prezentaci, focení a prodej. V případě prodeje domu či pozemku využívám leteckých záběrů pomocí dronů.

Obstarávám veškerou komunikaci se zájemci, včetně prohlídek. Prověřuji bonitu klientů při pronájmu nemovitosti. Zajišťuji právní servis u prověřených advokátních kanceláří, rezervační i kupní smlouvy, úschovu kupní ceny, PENB - energetický štítek, zpracuji a podám návrh na vklad na katastru nemovitostí. 

A dobře prodanou, koupenou či pronajatou nemovitostí to nekončí. Tak jako každý máte svého lékaře, kadeřnici nebo daňového poradce, můžete mít i svého realitního makléře. Rád Vám budu k dispozici i v budoucnu. Můžete se na mě obrátit s dotazy, i s žádostí o radu. Jsem tu pro Vás.

 

Životopis: 

Obchodu s nemovitostmi se věnuji od roku 2009. Rád zůstávám rodinným makléřem, se kterým klienti mohou sdílet šťastné, ale i ty méně šťastné okamžiky v životě. Za 9 let praxe se stovkami úspěšně realizovaných prodejů nemovitostí jsem se stal osobním makléřem mnoha rodin.

Svým klientům zajišťuji kompletní servis při realizaci prodeje jejich nemovitostí, který stavím na osobním přístupu a vzájemné důvěře. Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Vaše spokojenost je pro mě největší odměnou.

Trh s realitami se stále mění, mění se i legislativa, tudíž procházím stále různými školeními a nezapomínám ani na sebevzdělávání.

 

Profi profil: 

REFERENCE

 • Reference z webu:

  "Pana makléře jsem si vybrala zcela náhodně a udělala jsem velmi dobře. Od prvního setkání jsem měla velmi dobrý pocit z jednání a potvrdilo se, že je pan Vencovský velmi svědomitý , solidní, flexibilní a veškeré právní záležitosti vyřídil na jedničku a navíc velice rychle. Pokud bude někdo z mého okolí potřebovat RK určitě pana Vencovského velice ráda doporučím."

  Zdroj: https://www.remax-czech.cz/reality/re-max-g8-reality/josef-vencovsky/

  Vencovský Josef 12108
 • Reference z webu:

  "S panem Josefem Vencovským spolupracuji již mnoho let a jsem s jeho službami i přístupy velice spokojen. Krom jeho profesních znalostí oceňuji zvláště jeho odpovědnost, spolehlivost, přesnost, dochvilnost a řadu dalších osobních vlastností, s nimiž se v dnešní době setkávám, zejména u mladších lidí, bohužel spíše ojediněle. Z výše uvedených důvodů mohu služby pana J.Vencovského z Remaxu každému pouze doporučit. R.Pacholík"

  Zdroj: https://www.remax-czech.cz/reality/re-max-g8-reality/josef-vencovsky/

  Vencovský Josef 12108

Výběr z obchodovaných nemovitostí

 • Rodinný dům, Velké Přílepy

  U prodeje řadového domu ve Velkých Přílepech jsem k prezentaci využil leteckých záběrů pomocí dronu. Mohl jsem tak zájemcům přiblížit nejen samotný dům, ale i jeho okolí. Dům měl velmi pěknou zahradu, kterou jsem takto mohl při prodeji vyzdvihnout. Noví majitelé se stěhovali začátkem prosince a Vánoce tak mohli slavit už ve svém novém domově.

  Činnost: 
  Kraj: 
  Nemovitost: 
 • Byt 2+kk, 45 m2, Praha 6 – Řepy

  Tento byt v panelovém domě byl v původním, neudržovaném stavu. Majitelé tu už dávno nebydleli a nemovitost vypadala omšele a studeně. Po zásahu naší skvělé Dejany, která pro nás dělá Home staging, byl byt k nepoznání. Dejana vytvořila z bytu opravdu útulný domov. Byt nafotil fotograf a nebylo žádným překvapením, že se cena při prodeji navýšila o 50 tisíc korun.

  Činnost: 
  Kraj: 
  Nemovitost: 
 • BYT 3+KK V CENTRU PRAHY

  U prodeje tohoto bytu jsem využil služeb bytové designérky. Home staging je vždy skvělou volbou při prodeji nemovitosti. Následně jsem nechal vytvořit profesionální firmou virtuální prohlídku. Tato novinka umožnila zájemcům prohlídku bytu, aniž by museli byt osobně navštívit. Možná i proto byt nakonec koupila zájemkyně ze zahraničí.

  Činnost: 
  Kraj: 
  Nemovitost: 

ČLÁNKY

 • Kde inzerovat prodej nemovitosti?

  Kde inzerovat prodej nemovitosti?

  Rozhodli jste se prodat nemovitost a řešíte, kde ji inzerovat? Jak nejlépe inzerovat nemovitost, aby se co nejvýhodněji prodala? Co s obsahem inzerátu k prodeji bytu, domu, nebo jiné nemovitosti? Zkušený makléř Josef Vencovský  radí, jak správně inzerovat prodej nemovitosti k vaší spokojenosti.

Diskuse