Iva Mizlerová

Iva
Mizlerová
Webová stránka makléře: 
Realitní kancelář / Firma: 
RE/MAX G8 Reality
Preferované lokality: 
Úvodní slovo: 

Na realitním trhu se pohybuji již řadu let a svoji práci stále dělám s nadšením, protože mě velmi naplňuje, když můžu svým klientům plnit jejich sny o dokonalém bydlení. Při spolupráci s klienty vždy zajišťuji celý proces obchodu včetně právních služeb, úschovy kupní ceny, asistence při převodu energií atd. Mým cílem je, abych vám svojí prací ušetřila většinu času a starostí, které jsou s prodejem, koupí či pronájmem nemovitosti obvykle spojeny.

Profi profil: 
Základní informace: 
Jmenuji se Iva Mizlerová a jsem realitní makléřka působící v realitní kanceláři RE/MAX G8 Reality. Na realitním trhu se pohybuji již řadu let a svoji práci stále dělám s nadšením, protože mě velmi naplňuje, když můžu svým klientům plnit jejich sny o dokonalém bydlení. Při spolupráci s klienty vždy zajišťuji celý proces obchodu včetně právních služeb, úschovy kupní ceny, asistence při převodu energií atd. Mým cílem je, abych vám svojí prací ušetřila většinu času a starostí, které jsou s prodejem, koupí či pronájmem nemovitosti obvykle spojeny.

REFERENCE

Výběr z obchodovaných nemovitostí

ČLÁNKY

  • Hezké fotky prodávají. Jak správně nafotit nemovitost?

    Jak správně nafotit nemovitost?

    Přemýšlíte o prodeji nebo pronájmu bytu, domu či jiné nemovitosti? Připomeňte si s makléřkou Ivou Mizlerovou pár důležitých kroků při prodeji a pronájmu nemovitosti, i toho, jak nejlépe nafotit nemovitost. Fotografie standardně patří k inzerovaným nemovitostem a pokud fotky chybí, nabízené nemovitosti se stávají zamčenými dveřmi bez klíčů.