Mirka Marcineková

Mirka
Marcineková
Motto: 
Reality se dají dělat pořádně, nebo vůbec.
Webová stránka makléře: 
Realitní kancelář / Firma: 
ADOMUS - reality jinak
Preferované lokality: 
Úvodní slovo: 

Reality mě zajímaly už dříve, ale vadila mně neserióznost některých makléřů, se kterými jsem se setkala při prodeji vlastních nemovitostí.  Stále jsem přemýšlela, že realitní servis, poskytovaný realitními kancelářemi prostřednictvím svých makléřů, musí být založen nejen na odborných znalostech, ale zejména na morálně čistých vlastnostech! Začala jsem tedy hledat, s jakou realitní kanceláří bych mohla začít spolupracovat. Pamatuji si, že to byla až 5 realitní kancelář, kam jsem přišla na pohovor. Nadšená jsem byla nejen z toho, že jsem našla přesně to, co jsem hledala tj., že realitní servis se dá klientům poskytovat buď perfektně anebo vůbec! Ale stala jsem se pro Adomus partnerem, spolupracujícím na společném cíli. Servis, který poskytujeme, je týmová práce, nikoli hra jednotlivců. To je hlavní důvod, proč jsem tady.   

Profi profil: 
Základní informace: 
Po mé kariéře v oboru marketingu a reklamy nastala doba tří let, kdy jsem pečovala o mého nemocného otce. Následně poté jsem řešila, co budu dále dělat. Zpátky do oboru reklamy jsem už nechtěla. Trh si mezi tím rozebrali velcí hráči a vrátit se do reklamy by pro mne znamenalo, stát se zaměstnancem. Chtěla jsem se prostě zabývat něčím, co bude založené na dlouhodobé existenci. Dále jsem hledala možnost dělat něco, co bude nejen mou obživou, ale i seberealizací.

REFERENCE

 • Reference z webu:

  Vážení, s prodejem nemovitosti jsem neměla žádné zkušenosti. Zjistila jsem, že je to náročný proces a že nemám schopnosti, dostatek času, ani energie se do této akce pustit sama. Svěřila jsem svůj problém s nemovitou transakcí do rukou realitní kanceláře Adomus, a to konkrétně paní makléřce Mirce Marcinekové. Profesionální přístup v kombinaci s přístupem osobním a lidským má paní Mirka v plné míře. Dáma, která ví, umí, poradí, pomůže a zařídí vše potřebné k realizaci prodeje nad rámec svých profesních povinností. Mohu dál pokračovat ve výčtu superlativů.... Na závěr snad jen děkuji a to paní Mirko za vše, nejen Vám, ale i Vaší realitní kanceláři Adomus.

  Miroslava Krechterová, Praha.

  Zdroj: http://mirkamarcinekova.cz/#reference

  Marcineková Mirka 6497
 • Reference z webu:

  Ráda bych tímto vyjádřila spokojenost s prací makléřky paní Mirky Marcinekové. Zajišťovala pro nás podporu při prodeji našeho domu v Pečkách. Mirka koordinovala celý proces vysoce nad moje očekávání. Na schůzky přicházela vždy připravená, na požadavky a dotazy reagovala okamžitě, byla vždy k zastižení. Proaktivně mě informovala o aktuální situaci, měla neustálý přehled a byla vždy milá a profesionální. Pokud budu mít možnost, vždy Mirku doporučím komukoliv, kdo bude hledat profesionální služby a lidský přístup.

  Jana Jiroudková, Pečky.

  Zdroj: http://mirkamarcinekova.cz/#reference

  Marcineková Mirka 6497
 • Reference z webu:

  Chtěl bych ohodnotit práci makléře, konkrétně paní Mirky Marcinekové. Komunikace s paní makléřkou byla od začátku výborná. Vše potřebné mi vždy ochotně vysvětlila a průběžně mne informovala. Také mi poradila, jak nejlépe komunikovat s příslušnou bankou, aby se celá záležitost ohledně koupě nemovitosti vyřešila co nejrychleji a nejefektivněji. Paní Marcinekovou mohu všem vřele doporučit.

  Michal Holub, Praha

  Zdroj: http://mirkamarcinekova.cz/#reference

  Marcineková Mirka 6497
 • Reference z webu:

  Ráda bych se vrátila k prodeji bytu 2+1 v Pečkách zrealizovanému v srpnu a přelomu září 2018. Původní záměr prodeje vlastními silami jsem po zvážení se značnou administrativou přehodnotila a oslovila paní Mirku Marcinekovou. Ve finále musím konstatovat, že jsem udělala velmi dobře. Paní makléřka jednala velmi profesionálně, byla vstřícná, ochotná a vše zařídila k mé maximální spokojenosti, co se týče veškerých potřebných dokumentů k prodeji a i velmi rychlou realizaci financí z prodeje na účet. Musím říct, že jsem byla velmi spokojená. Případnou další spolupráci s paní Marcinekovou nevylučuji a její služby doporučím svým přátelům a známým.

  Dagmar Hoznauerová, Pečky

  Zdroj: http://mirkamarcinekova.cz/#reference

  Marcineková Mirka 6497
 • Reference z webu:

  Manželé Borovkovi - Český Brod: Paní Mirka Marcineková je človíček s velkým "Č" a opravdová profesionálka. Dnem prodeje pro ní nekončí starost o klienta, stará se i dále. Chtěli bychom paní Mirce moc poděkovat za její přístup k nám jako ke klientovi. V dnešní době je to už vzácnost, najít takového profesionála. Děkujeme

  Zdroj: http://www.mirkamarcinekova.cz/#reference

  Marcineková Mirka 6497

Výběr z obchodovaných nemovitostí

 • PRODEJ BYTU 3+1 v DV Praha

  PRODEJ BYTU 3+1 v DV Praha

  O koupi bytu 3+1 v této lokalitě byl velký zájem, přestože byl byt družstevní.  I tento byt se prodal velmi rychle. Zájemkyni, která volala jako druhá, se byt moc líbil, ale chtěla své rozhodnutí posvětit ještě od dcery. V rozhodnutí ji utvrdila a samotný prodej se mohl rozjet. Celý proces byl rychlý, protože byt byl družstevní a kupující měla vlastní zdroje.

   

  Činnost: 
  Kraj: 
  Nemovitost: 
 • PRODEJ BYTU 2+KK v OV Pečky

  PRODEJ BYTU 2+KK v OV Pečky

  Na tento prodej nezapomenu. S majitelem jsme se dohodli na spolupráci a jakmile byl byt vystěhovaný, přistoupili k prodeji. Byt se nafotili a druhý den šel oficiálně ven. Během dvou hodin byl prodaný. Kupující měla vlastní zdroje, tak vše proběhlo rychle.

  Činnost: 
  Nemovitost: 

ČLÁNKY

 • Kdo platí opravy v nájemním bytě?

  Pronajímaný byt je nezřídka poskytnut nájemci včetně vybavení. Nejčastěji pronajímatel v bytě přenechá k užívání spotřebiče jako pračku, ledničku, sporák nebo mikrovlnou troubu. V některých případech pak dokonce televizor a další elektroniku. Co když se ale takové zařízení porouchá? Kdo zaplatí opravu a jak v takovém případě postupovat?

 • Víte, kdo bydlí ve Vámi pronajímaném bytě?

  Pronajímáte byt? A víte, kdo ve vašem bytě ve finále skutečně bydlí? V dnešní době není výjimkou, že pronajmete byt jednomu nájemci a ve finále v něm bydlí další tři osoby, o kterých jste nikdy neslyšeli. Existují nějaká opatření, jak se bránit, pokud si to nepřejete?

Diskuse

Stránky